В ДПТНЗ «Чернівецький професійний машинобудівний ліцей» 08.06.2021 року за сприянням працівників психологічної служби закладу - Семенчук Н.В., Купчанко У.А., в рамках зв’язків з громадськістю та з метою профілактики вчинення неповнолітніми правопорушень, підвищення рівня правової обізнаності, відбулася зустріч здобувачів освіти першого та другого курсу з юристом Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Тирон Анастасією Миколаївною.

Під час правопросвітницького заходу, Тирон А.М. розповіла про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх згідно чинного законодавства України, про права неповнолітніх при затриманні працівниками поліції, надала інформацію про послуги, які надає Чернівецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню, розповсюдила між здобувачами освіти інформаційно-просвітницькі буклети «Знай Свої Права».

Також здобувачі освіти отримали відповіді на свої запитання, що виникали в процесі спілкування з юристом.

Правопросвітницький захід проведено в позитивній, дружній атмосфері, почута інформація була цікавою для здобувачів освіти закладу.