В групі здобувачів освіти другого курсу з професійної підготовки «Оператор комп’ютерного набору; електромеханік з обслуговування та ремонту ЛОМ»     14.09.2021 року практичним психологом, Семенчук Н.В., в рамках місячника «Діти на вулиці!» проведено годину спілкування з елементами тренінгу з теми: «Безпека на дорозі – безпека життя!».

Під час години спілкування просвітницько-профілактична робота зі здобувачами освіти була направлена на формування моделі безпечної поведінки та позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху; розширення знань про причини небезпечних ситуацій на дорогах та неухильне дотримання правил дорожнього руху.

Здобувачі освіти переглянули та обговорили відео про права та обов’язки пішоходів, висловлювали свої думки з цього приводу, а також під час роботи в групах розробляли Пам’ятку для пішохода.

На завершення години спілкування учасники відмітили, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватись певних Правил поведінки, необережність часто призводять до неприємних та прикрих ситуацій. Таке трапляється з різних причин, але особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів, тому дотримання пішоходами правил дорожнього руху є важливим та обов’язковим.

В заході прийняли участь майстри виробничого навчання групи - Сікун І.М. та Григоряк У.В.