20 листопада 2018 року в ліцеї відбулось чергове засідання «Школи професійної майстерності викладачів», яке провели керівник Школи Якубович І.О.(викладач професійно-теоретичної підготовки) та заступник директора з НМР Калетник Р.В. Засідання проводилось у формі круглого столу.

            Розвиток професійної майстерності відбувається безпосередньо в практичній діяльності педагога. При спілкуванні з колегами йде осмислення нових освітніх технологій, будується власний стиль педагогічної діяльності. Присутні обговорили питання впровадження Державних стандартів на компетентнісній основі. Зокрема, викладач професійно-теоретичної підготовки Геряк Г.Т. розповіла про особливості викладання спецпредметів з професії «Електрогазозварник» відповідно до нових стандартів.

            Дидактичне забезпечення відіграє важливу роль у якісному проведенні уроків. Своїми здобутками відносно систематизації, розробки та використання дидактичного матеріалу поділились викладачі іноземних мов Бучацька Л.І. та Величук М.М.

            Своїми враженнями від першого етапу очно-заочних курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти при Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області поділились викладачі професійно-теоретичної підготовки Попов А.Ф. та Бігальський Б.А. Адже необхідність неперервної освіти зумовлена самим життям, інноваційною діяльністю освітніх закладів, потребами особистості постійно удосконалюватися, підвищувати свій професійний імідж і статус.