25 березня 2019 року імпрезою «Ми і професія…» та виставкою стіннівок розпочався тиждень фахівців, що розуміються на комп’ютерній техніці. А саме фаховий тиждень операторів комп’ютерного набору та електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.        

            Учні навчальних груп № 11, 21, 31, в святково прибраній актовій залі, представляли домашнє завдання, яке отримали напередодні. А завдання було таке:

  1. Підготувати і представити мультимедійну презентацію «Мій заклад освіти і моя майбутня професія» з елементами майстер-класу.
  2. Підготувати і представити візитну картку учня-представника від навчальної групи «Дозвольте відрекомендуватися».
  3. Підготувати художній номер від групи.

            Крім того, представник від навчальної групи взяв участь в експромті «Моя позиція», де за 1 хв. він знайшов вихід із запропонованої ситуації, що передбачає володіння професійними компетентностями.

            Учні відповідально поставились до виконання домашнього завдання. Результат – гарний захід, позитивні емоції. Найактивнішими були:

  • група № 31 – Діана Іванова, Ольга Дерев’янко, Сергій Вацеба, Вікторія Тимофійчук, Світлана Бурлачук, Анжела Лупащук, Сергій Токар;
  • група № 11 – Андрій Марчук, Михайло Пензар, Іван Йовдій, Ангеліна Флоря, Ігор Ходан, Сергій Соляник;
  • група № 21 – Олександр Корнійчук, Уляна Григоряк, Василь Пилипюк, Олександр Гуйван, Тимофій Куніш.

            Присутніх зі святом привітали заступник директора з НВР Калетник Р.В. та викладач спецдисциплін Попов А.Ф.