18 квітня 2019 року в ліцеї було проведено І етап конкурсу «Професійний талант року – 2019». Конкурс проводився з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді, розвитку соціальної активності учнів відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації № 113 від 07.03.2019 р. та наказу № 47 від 29.03.2019 р. по ліцею згідно Положення про конкурс «Професійний талант року» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області».       

            Учасники конкурсу Присяжнюк Віталіна (група № 21), Старкін Руслан (група № 2), Петрюк Дмитро (група № 26), Гамалюк Василь (група № 27), Гуйван Олександр (група № 21) представили на розгляд журі: візитну картку учасника «Дозвольте відрекомендуватися», мультимедійну презентацію «Мій заклад освіти і моя майбутня професія» з елементами майстер-класу щодо обраної професії. Кожен учасник також взяв участь в експромті «Моя позиція», де за 1 хв. знайшов вихід із запропонованої ситуації, що передбачала володіння професійними знаннями.

            Всі конкурсанти гарно справились із поставленими завданнями, продемонстрували високий рівень знань та різноманіття інтересів.