17 грудня 2015 року в рамках фахового тижня слюсарів з ремонту автомобілів майстром виробничого навчання Герасим’юком Г.А. було проведено відкритий урок.

Тема програми: Ремонт автомобілів. Тема уроку: Ремонт електрообладнання: дефектування АКБ, перевірка обмоток генератора та стартера, контроль технічного стану деталей.

Григорій Архипович епіграфом уроку обрав вислів Генрі Форда «Те, що нас насправді цікавить, не важке для нас», що налаштувало учнів на плідну роботу від початку заняття. При перевірці опорних знань учні активно включились у роботу.

Вступний інструктаж був проведений з детальним поясненням нового матеріалу і показом трудових прийомів. Пояснення супроводжувалось мультимедійною презентацією. Значна увага приділялась дотриманню правил з ОП при роботі з електрообладнанням автомобіля.

Під час поточного інструктажу група була розподілена майстром на п’ять бригад, які переміщувались по робочих місцях відповідно графіку. Кожна бригада мала змогу почергово виконати вправи і трудові прийоми діагностики та ремонту генератора, стартера, акумуляторної батареї та попрацювати на ПК з навчальною програмою «Автомайстер».

Під час заняття розвивалось творче мислення учнів, активність та самостійність, спостережливість, прагнення самовдосконалення в обраній професії.