Професійні тижні методичних комісій сприяють підвищенню педагогічної майстерності майстрів виробничого навчання та викладачів, формуванню зацікавленості учнів у обраній професії. 11 грудня 2017 року відкритим уроком в групі № 17, проведеним майстром виробничого навчання Геряком Я.М. розпочався фаховий тиждень слюсарів з ремонту автомобілів.

     Тема програми: Слюсарні роботи. Тема уроку: Паяння. Електропаяння, паяння за допомогою паяльної лампи та газового паяльника. Епіграфом уроку були слова «З користю дивися, з користю слухай і говори, з користю відповідай».

      Під час вступного інструктажу Ярослав Миколайович зупинився на різних видах паяння (паяння тугоплавкими та легкоплавкими припоями, паяння виробів з сталі, латуні та алюмінію) з використанням електропаяльників і газових паяльників. Розповідь супроводжувалась показом прийомів виконання паяння. Зупинився на паянні радіаторів, електропроводки, поплавка карбюратора. Особливу увагу учнів звернув на техніку безпеки при виконанні паяльних робіт. Під час закріплення знань, здобутих на вступному інструктажі, було проведено опитування учнів та учні спробували повторити дії майстра. Доповненням змістовного уроку стало відео прийомів паяння.