Вже стало традицією, що під час фахового тижня операторів комп’ютерного набору та електромеханіків з ремонту і обслуговування ЛОМ проводиться конкурс «Склади комп’ютер». Ось і сьогодні, 22 березня 2018 року, другокурсники та третьокурсники, що навчаються даній професії, делегували для участі в змаганнях по двоє найбільш компетентних учасників. Організували захід майстри виробничого навчання Марчук В.М. та Марчук А.М. Метою конкурсу було стимулювання технічної творчості, розвиток уважності, зосередженості, точності рухів, технічного мислення, вміння працювати командно.

Завданням було – за найменший час зібрати системний блок і з допомогою програм для роботи з жорсткими дисками підготувати його до встановлення операційної системи. Команди збирали по черзі комп’ютери на платформі INTEL та AMD.

Найкращий результат показала команда групи № 31 в складі Максима Шпака та Олександра Будейчука (7хв). Другими були хлопці групи № 21Олександр Гордей та Сергій Вацеба (8 хв). Команда 11 групи виступала поза конкурсом.