Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням. Кінцевий термін подачі заявок – 24 липня 2023 року.
«Сьогодні бізнеси стикаються з безліччю нових викликів: втрачають офіси, ринки збуту, переїжджають до безпечних територій, а працівники їдуть за кордон або йдуть на фронт. Тому підтримка відновлення та безперервності діяльності бізнесу під час війни – одна з наших пріоритетних задач, – зазначає Олеся Залуська, керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». – Утім, український бізнес демонструє стійкість і здатність до розвитку навіть під час кризи, тому розширення на зовнішні ринки також залишається для нас важливою метою Програми».
Діяльність грантоотримувача може бути зосереджена на таких потребах:
● покращення бізнес-процесів і моделей;
● розбудова організаційного потенціалу;
● розвиток виробництва, продажі, а також;
● цифрові та торгові можливості.
Ці потреби можуть включати: ІТ-рішення, розробку продукту та інновації, створення або відновлення ланцюгів поставок, посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом, покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках, підвищення конкурентоспроможності бізнесу, покращення доступу до фінансування для МСП, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.
Грантові заявки приймаються через платформу Submittable за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit (до 24 липня 2023 року).
Детальна інформація щодо вимог та положень у Додатку та за посиланням.
Будь ласка, надсилайте усі запитання щодо грантової програми на Grants@cepukraine.org та зазначте «APS-2022-004» у темі електронного листа.
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» працює для підвищення конкурентоздатності українських малих та середніх підприємств на українському та міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі. Після повномасштабного вторгнення Росії в лютому, Програма зосередила свої зусилля на збереженні економічної стійкості України та відновленні української економіки, що постраждала від російської агресії.