27 квітня 2023 року президент Чернівецької торгово-промислової палати Василь Ляхович взяв участь в урочистому прийнятті з нагоди відновлення роботи в Чернівцях Почесного Консульства Австрійської Республіки та представлення Людмили Осадчук в якості почесного консула.
В рамках заходу президент палати обговорив з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Арадом Бенкью та торговим радником посольства Ґабріелє Газельсберґер перспективи розвитку двостороннього торгово-економічного співробітництва, поглиблення регіонального партнерства Чернівецької області та землі Карітнія через реалізацію міжнародного проекту «4 регіони для Європи», можливої організації в 2023 році економічної місії представників австрійського бізнесу на Буковину. Висловив переконання, що великий австрійський бізнес долучиться до післявоєнного відновлення України.
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1682669994892-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1682670005374-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1682670021953-1024x683.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1682669963084-1024x683.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1682669954145-1024x683.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1682669985048-1024x1002.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/fb_img_1682669948498-1024x683.jpg)