На днях в Києві відбулась чергова зустріч президента торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова з головою Чернівецької обласної ради Олексієм Бойко. Очільник обласної ради, в статусі амбассадора атласу «Сила природи», отримав запевнення у всебічній підтримці проєкту і допомозі в його реалізації. Крім того, обговорили і інші перспективні напрямки співпраці, зокрема щодо взаємодії в організації у поточному році в Чернівцях трьохстороннього українсько-румунсько-молдовського форуму.
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/344755449_1605159793293500_1006536232599791645_n1.jpg)