7 червня 2023 року віце-президент Чернівецької торгово-промислової палати Петро Луців та представники двох підприємств-членів палати ТОВ «Облторгсервіс» та ТОВ «Еліксель Ентерпрайз» взяли участь у діловій зустрічі з представниками чеського бізнесу, яка була організована та проведена в Івано-Франківській ТПП.
Чеську сторону на зустрічі представляли Генеральний консул Чеської Республіки в Україні Давид Нови, директр Департаменту європейських країн Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки Мартіна Піспішила, керівник представництва Czeh Trade Agency у Львові Войтех Вроспіра, а також керівники та представники чеських компаній в галузях:
-технологій та обладнання для житлово-комунального господарства,
-будівництва та будівельних матеріалів,
-аграрного сектору та харчової промисловості,
-машинобудування,
-транспорту,
-консалтингу та маркетингу,
-енергетики (в тому числі альтернативної),
-водного господарства,
-логістики та інші.
Захід дозволив учасникам з української сторони отримати інформацію про чеський бізнес, перспективні напрямки співпраці, особливості інвестування і торгівлі, поспілкуватися та налагодити персональні контакти з підприємцями та компаніями Чехії.
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/351455714_979978143173983_2718045183023686266_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/352259720_2013025205700210_7901303147797918929_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/351489342_1264278757627448_368877822638039989_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/351566592_1339086613689658_5438864687476907083_n.jpg)