6-7 липня 2023 року в Чернівцях відбувався Українсько-Румунсько-Молдовський бізнес-форум.
Головним спрямуванням масштабного міжнародного заходу був подальший розвиток взаємовигідного транскордонного співробітництва, налагодження нових торгово-економічних зв’язків, стимулювання кооперації бізнес-середовища для виходу на міжнародні ринки, пошук шляхів подолання існуючих перепон інтернаціоналізації бізнесу.
Організаторами дводенного форуму були Чернівецька обласна державна адміністрація (обласна військова адміністрація), Чернівецька торгово-промислова палата, Чернівецька обласна рада, Чернівецька міська рада та низка міжнародних партнерських організацій.
У перший день форуму відбулись панельні сесії на такі теми: «Міжрегіональне економічне партнерство: інструменти та можливості активізації», «Практичні аспекти торгово-економічного співробітництва між Україною, Румунією та Республікою Молдова», «Інвестиції в інфраструктуру та інтеграція в європейську транспортну мережу», «Туризм як фактор розвитку транскордонного економічного співробітництва».
В рамках панельних дискусій, кулуарних розмов та ділових переговорів учасники форуму акцентували увагу на важливості розвитку підприємництва та стимулюваннія прямих контатів між представниками ділового середовища трьох країн в умовах російської військової агресії, а також визначили перспективи співпраці у таких галузях галузях, як будівельна, харчова, легка, деревообробна та меблева промисловості, ІТ-сфера, а також сільське господарство і туризм.
Крім того, були організовані В2В переговори між представниками ділових кіл України, Румунії та Республіки Молдова, а також презентації місцевих товаровиробників.
Всього у форумі взяли участь понад 170 компаній, фірм та суб’єктів підприємницької діяльності з трьох країн.
Форум обʼєднав поважні міжнародні організації, фахових експертів, стейкхолдерів бізнес-спільнот трьох країн, представників торгівлі, інновацій та туризму, виробників і науковців.
Чернівецька торгово-промислова палата висловлює вдячність іноземним партнерським організаціям, зокрема національним та регіональним торгово-промисловим палатам Румунії та РМ, Союзу українців Румунії та представникам ТПП України в Румунії і Республіки Молдова за сприяння в залученні на форум представників іноземного бізнесу.
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358378972_305642085152827_5116239002807726070_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357714980_305642651819437_3634294852383916325_n-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357726224_305642685152767_5784549280350160736_n-1024x683.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358443373_306223881761314_3579665913881073168_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357691013_305642708486098_8161045169137587752_n-1024x683.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357522158_305642731819429_8407508685579355779_n-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357719285_305642751819427_7009950422345377793_n-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357528416_305642775152758_4321525385045553808_n-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357521455_305642791819423_5294521375649895159_n-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357703095_305642818486087_7194208765544499722_n-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357740183_305642825152753_7080304420502004173_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358377588_305642435152792_1705061847520718833_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357553838_305642848486084_7062587670007378776_n-1024x683.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357558130_305642861819416_4684390056660531704_n-1024x768.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358582093_305642588486110_3439736486103939264_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358398216_305657668484602_2762349099960116497_n.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357732839_305660948484274_4312993400391565213_n-1024x683.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357548594_305662841817418_6812583345677012297_n-1024x882.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358628746_305665895150446_1228272460589614038_n-1024x682.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357472142_305665915150444_607663307397793000_n-682x1024.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358677906_305665948483774_4308980557323881414_n-682x1024.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/357548482_305857878464581_4800035037700143138_n-953x1024.jpg)
![](https://chcci.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/358145913_305662821817420_2726644332974717220_n-1-1024x768.jpg)